Aktuality

Memoriál Antonína Tichého Benešov 2022

Dne 21.5.2022 se ve sportovní hale ZŠ Dukelská uskutečnil tradiční turnaj pro mládežnické kategorie. Turnaje se zúčastnilo 384 závodníků a závodnic z 37 oddílů z celé ČR.

Spolu se soutěží jednotlivců proběhla i soutěž týmů o „Pohár starosty města Benešov“. V ní se sčítali body 5 nominovaných závodníků, které vybrali trenéři za každý oddíl. V této soutěži v tomto roce zvítězil oddíl Judo Academy z Prahy a získal tak na rok držení putovního poháru. Náš výběr těsně vybojoval druhé místo.

Velké poděkování patří všem našim členům, rodičům a rozhodčím, kteří nám pomohli při přípravě či organizaci soutěže.

Dále bychom chtěli poděkovat Město Benešov, Středočeskému kraji a Národní sportovní agentuře za trvalou finanční podporu, díky níž můžeme zlepšovat podmínky pro trénování a pořádání turnajů.