Výsledky

Rok  2020

Mistrovství  republiky – soutěže jednotlivců a družstev

 

Republikové přebory a Mistrovství byly z důvodu epidemie zrušeny.

Rok  2019

Mistrovství  republiky – soutěže jednotlivců a družstev

 

Vanesa Bauerová                                2.  místo                      ( kat.  U13)

Pravoslav Novák                                 3.  místo                      ( kat.  U13)

Karolina Rydvalová                           7.  místo                     ( kat. U13)

Adéla Pospíšilová                                 9.  místo                       ( kat.  U13)

Adéla Rabiňáková                             9.  místo                       ( kat.  U13)

Matěj Benák                                        3.  místo                       ČP  kraj. družstev  st. Žáků

Jan Pikora                                            1. místo                        M ČR UNITOP

Jan Pikora                                            3. místo                        Akademické M ČR

Jan Pikora                                            3. místo                        Akademické M ČR družstev

Jan Pikora                                            2. místo                        Sportovec okresu  Benešov

 

Rok 2018

Mistrovství republiky – soutěže jednotlivců

Celkové umístění:
Matěj Benák 3. místo ( kat. st. žáci)
Adam Filip 7. místo ( kat. st. žáci)
Jan Pikora 9. místo (kat. muži)
Michaela Čuříková 9. místo ( kat. ml. žákyně)

Matěj Benák 3.místo (ČP kraj. družstev st. žáků)

Rok 2017

Mistrovství republiky – soutěže jednotlivců

Celkové umístění:
Adam Filip 7. místo ( kat. ml. žáci)
Andrea Maršíčková 7. místo ( kat. ženy)
Jan Pikora 9. místo (kat. muži)
Matěj Benák 9. místo ( kat. st. žáci)
Josef Kahoun 11. místo ( kat. st. žáci)

Matěj Benák 3. místo ( ČP kraj. družstev st. žáků a žákyň)
Josef Kahoun 3. místo ( ČP kraj. družstev st. žáků a žákyň)

Matěj Benák 3.místo (MČR družstev st. žáků)

Rok 2016

Mistrovství republiky – soutěže jednotlivců

Celkové umístění:
Matěj Benák 3. místo (kat. ml. žáci)
Andrea Maršíčková 4. místo ( kat. juniorky)
Jan Pikora 5. místo (kat. junioři)
Andrea Maršíčková 5. místo ( kat. ženy)
Aleš Míka 7. místo ( kat. st. žáci)
Jan Pikora 7. místo ( kat. muži)
Tomáš Pikora 9. místo ( kat. dorost)

Rok 2015

Mistrovství republiky – soutěže jednotlivců

Celkové umístění:
Andrea Maršíčková 4. místo ( kat. juniorky)
Andrea Maršíčková 4. místo ( kat. dorost)
Jakub Maršíček 7. místo (kat. ml. žáci)
Michaela Houdková 7. místo ( kat. st. žákyně)
Jan Pikora 9. místo ( kat. junioři)
Kateřina Myslivcová 9. místo ( kat. st. žákyně)
Jiří Sládek 9. místo ( kat. dorost)

Družstvo starších žákyň 3. místo Přebor ČR

Rok 2014

Mistrovství republiky – soutěže jednotlivců

Celkové umístění:
Jan Pikora 5. místo ( kat. dorost)
Andrea Maršíčková 5. místo ( kat. dorost)
Andrea Maršíčková 5. místo ( kat. juniorky)
Kateřina Myslivcová 7. místo ( kat. ml. žákyně)
Michaela Houdková 9. místo ( kat. st. žákyně)

Družstvo starších žáků 1. místo Přebor ČR

Rok 2013

Mistrovství republiky – soutěže jednotlivců

Celkové umístění: 
Andrea Maršíčková 1. místo ( kat. dorost)
Nikola Straková 4. místo ( kat. ženy)
Michaela Houdková 5. místo ( kat. ml. žákyně)
Lucie Bartůšková 5. místo ( kat. ml. žákyně)
Tomáš Pikora 5. místo ( kat. st. žáci)
Jiří Sládek 7. místo ( kat. st. žáci)
Udo Grewe 9. místo ( kat. ml. žáci)
Petr Pokorný 9. místo (kat. ml. žáci)
Jan Pikora 9. místo ( kat. dorost)
Jan Houdek 11. místo ( kat. dorost)

Družstvo starších žáků 5. místo P ČR 
Andrea Maršíčková 3. místo ( družstvo dorost – Kolín)
Pavlína Pokorná 3. místo ( družstvo dorost – Kolín)

Celkové umístění ve Středočeském regionu : 1. místo (celkem registrováno 29 oddílu)

Rok 2012

Mistrovství republiky – soutěže jednotlivců

Celkové umístění: 
Andrea Maršíčková 2. místo ( kat. st.žákyně)
Nikola Straková 4. místo ( kat. ženy)
Martin Kudrna 5. místo ( kat. dorost)
Adam Vojta 5. místo ( kat. dorost)
Viktorie Fuksová 5. místo ( kat. ml. žákyně)
Adam Žďárský 7. místo ( kat. ml. žáci)
Tomáš Pikora 9. místo ( kat. ml. žáci)
Udo Grewe 9. místo ( kat. ml. žáci)
Claudie Grewe 9. místo (kat. ml. žákyně)
Michal Maršíček 9. místo ( kat. st. žáci)
Josef Chmel 9. místo ( kat. st. žáci)

Andrea Maršíčková 1. místo ( druž.dorost – Olomouc)
Nikola Straková 2. místo ( družstvo žen – Vršovice)

Celkové umístění ve Středočeském regionu : 3. místo (celkem registrováno 28 oddílu)

Rok 2011

Mistrovství republiky – soutěže jednotlivců

Celkové umístění: 
Andrea Maršíčková 3 místo ( kat. st.žákyně)
Martin Kudrna 3. místo ( kat. st. žáci)
Adam Vojta 3. místo ( kat. st. žáci)
Barbora Křížková 3. místo ( kat. ženy)
Barbora Křížková 5. místo ( kat. juniorky)

Družstvo st.žáků 5.-6.místo v Benešově
Nikola Straková 3. místo Akademické M ČR

Celkové umístění ve Středočeském regionu : 2. místo (celkem registrováno 24 oddílu)

Rok 2010

Mistrovství republiky – soutěže jednotlivců

Celkové umístění: 
Andrea Maršíčková – 3 místo (kat. ml..žákyně)
– Nikola Straková – 5. místo (kat. ženy )
– Adam Vojta – 5. místo (kat. st. žáci)
– Barbora Křížková – 5. místo (kat. dorostenky)
– Monika Nováková – 7. místo (kat. dorostenky)

Nikola Straková – 1. místo (družstvo žen – Vršovice)

Celkové umístění ve Středočeském regionu : 1. místo (celkem registrováno 25 oddílů)

Rok 2009

Mistrovství republiky – soutěže jednotlivců

Celkové umístění: 45.místo (dle medailí)
– Andrea Maršíčková – 2. místo (kat. ml..žákyně)
– Nikola Straková – 3. místo (kat. ženy)
– Adam Vojta – 3. místo (kat. ml. žáci)
– Barbora Křížková – 4. místo (kat. juniorky)
– Petra Králíčková – 5. místo (kat. ženy)
– Monika Nováková – 5. místo (kat. dorostenky)
– Barbora Křížková – 5. místo (kat. dorostenky)
– Michal Maršíček – 5. místo (kat. ml..žáci)

Celkové umístění ve Středočeském regionu : 1. místo (celkem registrováno 24 oddílu)

Rok 2008

Mistrovství republiky – soutěže jednotlivců

Celkové umístění: nebylo vydáno
– Barbora Křížková – 3. místo (kat. dorostenky)
– Monika Nováková – 3. místo (kat. st.žákyně)
– Barbora Křížková – 5. místo (kat. st.žákyně)
– Michal Vosátka – 6. místo Kata – dospělí
– Petra Králíčková – 6. místo Kata – dospělí
– Monika Nováková – 7. místo (kat. dorostenky)
– Nikola Straková – 9. místo (kat. ženy)
– Petra Králíčková – 9. místo (kat. juniorky)
– Petra Králíčková – 9. místo (kat. ženy)
– Jan Pikora – 9. místo (kat. ml. žáci)

Celkové umístění ve Středočeském regionu : 2. místo (celkem registrováno 24 oddílu)

Rok 2007

Mistrovství republiky – soutěže jednotlivců

Celkové umístění: 
Barbora Křížková – 3. místo (kat. st.žákyně)
– Nikola Straková – 5. místo (kat. juniorky)
– Petra Králíčková – 9. místo (kat. juniorky)
– Petra Králíčková – 9. místo (kat. ženy)

– Monika Nováková – 3. místo (kat. st.žákyně-dr.)
– Barbora Křížková – 3. místo (kat. st.žákyně-dr.)

Celkové umístění ve Středočeském regionu: 2. místo (celkem registrováno 26 oddílu)

Rok 2006

Mistrovství republiky – soutěže jednotlivců

Celkové umístění: – Petra Králíčková – 9. místo (kat. ženy)
– Nikola Straková – N. místo (kat. juniorky)

Celkové umístění ve Středočeském regionu: 4. místo (celkem registrováno 26 oddílu)

Rok 2005

Mistrovství republiky – soutěže jednotlivců

Celkové umístění: 64
– Nikola Straková – 5. místo (kat. ženy)
– Nikola Straková – 9. místo (kat. juniorky)

Celkové umístění ve Středočeském regionu : 9. místo (celkem registrováno 26 oddílu)

Rok 2004

Mistrovství republiky – soutěže jednotlivců

Celkové umístění: 64
– Petra Králíčková – 3. místo (kat. dorostenky)
– Rostislav Tůma – 7. místo (kat. junioři)
– Nikola Straková – 9. místo (kat. juniorky)

Jičín – Mezinárodní turnaj olympijských nadějí

– Petra Králíčková – N. místo (kat. dorostenek)
– Michaela Hrbková – N. místo (kat. juniorky)
– Rostislav Tůma – N. místo (kat. junioři)

Celkové umístění ve Středočeském regionu : 4. místo (celkem registrováno 26 oddílu)

Rok 2003

Mistrovství republiky – soutěže jednotlivců

Celkové umístění: 29. místo v ČR (celkem 225 oddílů)
Nikola Straková – 1. místo (kat. dorostenek)
– Eliška Pudilová – 4. místo (kat. juniorky)
– Lukáš Brož – 5. místo (kat. mladší žáci)
– Petra Králíčková – 5. místo (kat. starší žákyně)
– Veronika Votrubová – 5. místo (kat. mladší žákyně)
– Eliška Pudilová – 7. místo (kat. dorostenky)
– Markéta Plachá – 7. místo (kat. starší žákyně)

– Jakub Hostek – 1. místo (kat. junioři – za USK Praha)

Celkové umístění ve Středočeském regionu : 2. místo (celkem registrováno 26 oddílu)

Jičín – Mezinárodní turnaj olympijských nadějí

Nikola Straková – 3. místo (kat. dorostenek)
– Eliška Pudilová – N. místo (kat. dorostenky)

Heilborn – Mezinárodní turnaj NSR – reprezentace ČR

– Nikola Straková – 17. místo (kat. dorostenek)

Paříž MT ( 600 účastníků)

– Lukáš Brož – 5. místo (kat. mladší žáci)

– Nikola Straková se umístila na 7. místě v hodnocení sportovců Středočeského regionu ze všech odvětví sportu.

Rok 2002

Mistrovství republiky – soutěže jednotlivců

Celkové umístění: 33. místo v ČR 
– Nikola Straková – 2. místo (kat. starší žákyně)
– Markéta Plachá – 3. místo (kat. mladší žákyně)
– Veronika Janoudová – 5. místo (kat. dorostenky)
– Veronika Janoudová – 5. místo (kat. juniorky)
– Hanka Kubátová – 5. místo (kat. starší žákyně)

– Jakub Hostek – 2. místo (kat. junioři – USK Praha)
– Jakub Hostek – 5. místo (kat. muži – USK Praha)

Mistrovství republiky – soutěže družstev

– Veronika Janoudová – 2. místo (kat. dorostenky )
– Michaela Hrbková – 2. místo (kat. dorostenky )
– Eliška Pudilová – 2. místo (kat. dorostenky )
– Nikola Straková – 3. místo (kat. starší žákyně )
– Hanka Kubátová – 3. místo (kat. starší žákyně )

Celkové umístění ve Středočeském regionu : 3. místo (celkem registrováno 26 oddílu)

Jičín – Mezinárodní turnaj olympijských nadějí

– Veronika Janoudová – N. místo (kat. dorostenky)

Rok 2001

Mistrovství republiky

Celkové umístění: 57. místo v ČR 
– Rostislav Tůma – 3. místo (kat. starší žáci)
– Eliška Pudilová – 5. místo (kat. dorostenky)
– Markéta Plachá – 7. místo (kat. mladší žákyně)
– Anežka Hrbková – 7. místo (kat. mladší žákyně)
– Luboš Louda – 7. místo (kat. starší žáci)

Celkové umístění ve Středočeském regionu : 2. místo (celkem registrováno 26 oddílu)

Paříž – Menucourt:

– Nikola Straková – 2 místo (kat. mladší žákyně)
– Luboš Louda – 2. místo (kat. mladší žáci)
– Veronika Janoudová – 3. místo (kat. starší žákyně)
– Rostislav Tůma – 3. místo (kat. starší žáci)

Rok 2000

Mistrovství republiky

Celkové umístění: 57. místo v ČR 
– Jana Nekovářová – 1. místo (kat. dorostenky)
– Michaela Hrbková – 7 místo (kat. dorostenky)
– Eliška Pudilová – 9. místo (kat. mladší žákyně)
– Veronika Janoudová – 9. místo (kat. starší žákyně)
– Veronika Janoudová – 9. místo (kat. dorostenky)
– Rostislav Tůma – 9. místo (kat. starší žáci)
– Luboš Louda – 9. místo (kat. mladší žáci)

Celkové umístění ve Středočeském regionu : 3. místo

Jičín – Mezinárodní turnaj olympijských nadějí

– Jana Nekovářová – 5. místo (kat. dorostenky)

Rok 1999

Mistrovství republiky

Celkové umístění: 39. místo v ČR 
– Jana Nekovářová – 1. místo (kat. starší žákyně)
– Nikola Straková – 3. místo (kat. mladší žákyně)
– Michaela Hrbková – 5. místo (kat. starší žákyně)
– Eliška Pudilová – 7. místo (kat. mladší žákyně)
– Veronika Janoudová – 7. místo (kat. starší žákyně)
– Luboš Louda – 9. místo (kat. mladší žáci)

Rok 1998

Mistrovství republiky

Celkové umístění: 28. místo v ČR
– Jakub Hostek – 1. místo (kat. starší žáci)
– Jana Nekovářová – 3. místo (kat. mladší žákyně)
– Eva Zimová – 5. místo (kat. mladší žákyně)
– Michaela Hrbková – 7. místo (kat. starší žákyně)

Rok 1997

Mistrovství republiky

Celkové umístění: 52. místo v ČR
– Jakub Hostek – 3. místo (kat. starší žáci)
– Jana Nekovářová – 3. místo (kat. mladší žákyně)
– Michaela Hrbková – 7. místo (kat. mladší žákyně)

Rok 1996

Mistrovství republiky

Celkové umístění: 47. místo v ČR 
– Jakub Hostek – 1. místo (kat. mladší žáci)

Rok 1995

Mistrovství republiky

Celkové umístění: 69. místo v ČR 
– Jakub Hostek – 3. místo (kat. mladší žáci)

Rok 1993

Mistrovství ČSSR

– Lucie Honomichlová – 2. místo (kat. starší žákyně)

Mistrovství republiky – ČSR 

– Lucie Honomichlová – 1. místo (kat. starší žákyně)
– Pavla Fejtková – 3. místo (kat. starší žákyně)

Rok 1992

Mistrovství ČSSR

Aleš Wágner – 1. místo (kat. starší žáci)